Freshdesk

Wyświetl listę zgłoszeń, ich szczegóły i korespondencję e-mail z konsultantami bezpośrednio w systemie Freshsales. Miej aktualne informacje o klientach — czy chcą zmienić wersję na wyższą, odnowić subskrypcję lub coś kupić — i zgodnie z tym odpowiednio planuj konwersacje sprzedażowe. W systemie Freshsales możesz też zmienić status zgłoszenia, przypisać zgłoszenia i zaktualizować właściwość dowolnego pola. Dodawaj też notatki, aby zespół pomocy był na bieżąco.

Learn more

Segment

Freshsales śledzi aktywność potencjalnych klientów w witrynie internetowej i Twoim produkcie. A jeśli do śledzenia zdarzeń używasz rozwiązania Segment, możesz natychmiast przekazać dane do Freshsales. Integracja Freshsales i Segment umożliwia nie tylko przekazywanie danych o zdarzeniach z witryny i aplikacji, ale też tworzenie nowych potencjalnych klientów i kontaktów oraz aktualizowanie istniejących.

Learn more

Google Calendar

Nie miotaj się między swoim kalendarzem a systemem CRM. Integracja z Kalendarzem Google umożliwia synchronizowanie terminów między kontem Google a Freshsales. Planuj terminy spotkań i prezentacji w Kalendarzu Google również z dala od komputera. Terminy zostaną zsynchronizowane i połączone z odpowiednim rekordem we Freshsales.

Learn more